Sartlar & Kosullar

Güvenli Alışveriş

Trakyasucuk.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Trakyasucuk.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Orjinallik Garantisi

Trakyasucuk.com'da satılan ürünlerin tamamı %100 doğal ve markalı ürünlerdir.

Sipariş İptali

Siparişinizi iptal etmek için iletişim sayfasındaki form ile iptal talebinizi bize iletmeniz yeterlidir. İptal talebiniz ürün kargoya verilmeden yapmalısınız. Aksi halde iade işlemleri prosedürü devreye girecektir.

Sipariş İadesi

Sitemizden satın aldığınız ürünler gerekçe belirtmeksizin 7 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi altındadır. Ürünlerin iadesinde ürünlerin kullanılmamış ve eksiksiz olması,size gönderilen fatura ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız ürünü iade etmeden önce iletişim formunu doldurarak lütfen bizimle irtibata geçiniz. Dilediğiniz kargo firması ile ürünü gönderebilirsiniz ancak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermeniz daha hızlı ve ekonomik olacaktır. Ürün iadelerinde kargo ücreti göndericiye aittir. İade ettiğiniz ürünün elimize geçmesini takip eden ilk iş günü içinde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.

Her ne kadar ürün iadesinde gerekçe bildirmek zorunda olmasanız da sizlere bundan sonraki çalışmalarımızda daha iyi hizmet verebilmek ve eksikliklerimizi gidermek açısından sizin düşüncelerinizi bilmek bizim için önemlidir. Bu sebeple düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız sevinir ve teşekkür ederiz.

Teslimat Süresi

Siparişi verdiğiniz günden sonraki ilk işgünü siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üye olurken kullandığınız mail adresinize bildirimde bulunacağız. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Sipariş Geçmişim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Siparişiniz Aras Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 
Saygılarımızla.

Bize Ulasın

  • 0288 415 00 50
  • 0532 243 26 18
  • bilgi@trakyasucuk.com

Bizi İzleyin

Bizi Takip Edin


Designed by WebKenT.NeT